Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Regulamin korzystania z serwisu Morusek.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Morusek.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu Morusek.pl jest możliwość przeglądania i zamieszczania ogłoszeń.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie Morusek.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach Morusek.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu Morusek.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach Morusek.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach Morusek.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach Morusek.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
  4. zamieszczanie przez użytkowników na stronach Morusek.pl ogłoszeń dotyczących żywych lub martwych okazów zwierząt (a także ich części lub produktów pochodnych), należących do gatunków umieszczonych w aktualnie obowiązujących aneksach A - D do rozporządzenia Rady (WE) nr 338/97 z dnia 9 grudnia 1996 r. w sprawie ochrony gatunkowej dzikiej fauny i flory w drodze regulacji handlu nimi.
 5. Użytkownicy serwisu Morusek.pl zamieszczający ogłoszenia zwierząt zobligowani są do informowania o źródle pochodzenia oferowanych zwierząt oraz do informowania potencjalnych kupujących o rodzaju dokumentów potwierdzających pochodzenie oferowanych zwierząt.
 6. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, Twórcy serwisu Morusek.pl zezwalają na dodawanie ofert kupna i sprzedaży jedynie psów i kotów pochodzących z hodowli zwierząt zarejestrowanych w ogólnokrajowych organizacjach społecznych, których statusowym celem jest działalność związana z hodowlą rasowych psów i kotów, schronisk dla zwierząt oraz organizacji społecznych, których statusowym celem działania jest ochrona zwierząt. Ogłoszenia nie spełniające w/w kryteriów będą usuwane z serwisu.
 7. Twórcy serwisu Morusek.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4, 5 oraz 6 niniejszego regulaminu.
 8. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 9. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 10. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail oraz hasło.
 11. Prywatny adres e-mail oraz hasło użytkownika (podane w formularzu dodawania ogłoszenia) są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Publiczny adres e-mail (podany w formularzu dodawania ogłoszenia) jest adresem ogólnodostępnym, widocznym dla wszystkich osób korzystających z serwisu.
 12. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 13. Użytkownik, dodając treści w serwisie Morusek.pl wyraża zgodę na ich automatyczną publikację w następujących serwisach z ogłoszeniami: doadopcji.pl, psy.elk.pl, koty.org.pl, ryneklodzki.pl, rynekslaski.pl.
 14. Twórcy serwisu Morusek.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu Morusek.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu Morusek.pl ze względów technicznych.
 15. Twórcy serwisu Morusek.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 16. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie Morusek.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 17. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 18. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 stycznia 2012 roku.
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
Filtruj wyniki wyszukiwania ogłoszeń
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2023 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www