Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Filip i pół metra strachu, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2020-02-15
Miasto:   Olsztyn
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Około 5-letni kocurek Filip (przybliżona data ur.: 2012 r.) trafił do schroniska w czerwcu 2018 r. wraz z kilkoma innymi kotami, z którymi do tej pory dzielił dom, m. in. z uroczą kotką Afro i z przyjacielskim seniorem, kocurem Nikitą.


Może to z racji swojej wrodzonej osobowości, a może z powodu szoku, kot Filip nadal nie może odnaleźć się w nowych warunkach. Jego świat, dawniej tak pełen swobody, obecnie skurczył się do przestrzeni rozmiarów pół metra, pachnącej strachem, zimnej jak stal.


Lecz dla Filipa to wciąż zbyt wiele, za dużo miejsca, aby skutecznie schować się przed światem, tak, aby już nikt nie pamiętał o jego istnieniu...


Filip to zdrowy, domowy kot w kwiecie wieku. Spokojny, łagodny i czysty. Jeżeli tylko szanujesz kocią potrzebę niezależności, a brak śmiałości jest dla Ciebie cechą a nie wadą, kocur Filipek byłby dla Ciebie idealnym przyjacielem. W zamian potrzebuje tylko, aby zapewnić mu miejsce pełne spokoju i bezpieczeństwa, a nie jak dotąd chaosu i strachu.


FILIP jest wysterylizowany i zaczipowany. Jego nr rejestru w schronisku to: 50/2020, a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 831.


Więcej informacji pod nr tel.:


782-640-033


lub w:


Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15


czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00


Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: brak
Telefon:
Adres e-mail: brak
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Filip i pół metra strachu"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www