Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Afro – Puszysta przytulanka, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2020-02-15
Miasto:   Olsztyn
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Najtragiczniejsze historie bezdomnych kotów to takie, w których domowe, zadbane zwierzęta po latach spędzonych ze swoim człowiekiem trafiają do schroniska.


Na taki los z pewnością nie zasłużyła AFRO, urocza, pogodna koteczka o mięciutkiej, puszystej sierści i sercu pełnym ciepła.


Afro trafiła do schroniska w Olsztynie w połowie 2018 r., razem z innymi kotami, z którymi dzieliła dom, m. in. z ponad 15-letnim seniorem Nikitą i 5-letnim, przerażonym Filipkiem. Mimo tragicznej sytuacji w jakiej się znalazła, Afro nie dała za wygraną i wciąż ma nadzieję, że ktoś zauważy w końcu jak wiele ma zalet...


Na przykład jak bardzo kocha ludzi. Kiedy widzi człowieka Afro śmieje się całą sobą, od czubka noska do końcówki ogona. Uwielbia się przytulać – jest idealna dla osób które kochają łagodne a jednocześnie kontaktowe i miziaste koty.


Nie jest ani młoda, ani bardzo stara - ma ok 9 lat (przybliżona data ur.: 2011 r.). Z tego powodu szaleństwa młodości ma już za sobą, jest za to bogata w życiowe doświadczenie, dobrze wychowana i pełna ogłady. Jest kotem domowym przyzwyczajonym do życia wśród ludzi. Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Zachowuje czystość kuwetową.


Jej lista zalet jest imponująca! Wady? Brak.
Jak widać rachunek jest prosty: jeżeli szukasz kota idealnego, daj szansę właśnie jej!


AFRO jest wysterylizowana i zaczipowana. Jej nr rejestru w schronisku to: 49/2020 a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 839.


Więcej informacji pod nr tel.:


782-640-033


lub w:


Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15


czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00


Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: brak
Telefon:
Adres e-mail: brak
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Afro – Puszysta przytulanka"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www