Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Nikita patrzy w przyszłość, nie ogląda się wstecz, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2020-02-15
Miasto:   Olsztyn
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Co taki piękny rudy kot robi w Schronisku dla zwierząt? Spójrz tylko, jaki jest uroczy! Patrząc na niego aż trudno uwierzyć, że to już senior, w wieku ok. 15 lat (jest jednym z najstarszych kotów w schronisku)!Mimo, że zdrowie już nie to co dawniej i z każdym dniem trochę ciężej sprostać schroniskowemu życiu, kocur NIKITA nie traci pogody ducha.Do schroniska trafił latem 2018 r. wraz z kilkoma innymi kotami, z którymi dzielił dom, m. in. z uroczą, ponad 8-letnią kotką Afro i przerażonym, nieśmiałym 5-letnim kocurem Filipkiem.Choć z początku wycofany i wystraszony, Nikita powoli dochodzi do siebie. Ponieważ nie odnalazł się w grupie kilkunastu kotów, mieszka obecnie sam, ale na znacznie mniejszej przestrzeni. I choć czuje się w miarę dobrze, jest mu tam jednak smutno i trochę nudno.Z początku może tego nie widać, ale Nikita bardzo kocha ludzi. Gdy już kogoś pozna, całym ciałem pokazuje jak bardzo marzy o kontakcie z człowiekiem (jak na zdjęciach :) )


Nikita, przyzwyczajony do życia w domu, bardzo chciałby, aby w ostatnim okresie jego życia ktoś zdążył mu jeszcze poświęcić trochę uwagi i troski. Odwdzięczy się za to bezbrzeżną miłością, taką na zawsze, do końca swoich dni.


Adopcja kociego seniora to absolutnie wyjątkowe wyzwanie, nieporównywalne z przygarnięciem małego czy dorosłego kota. Wymaga odwagi i odpowiedzialności, przedłożenia cudzego szczęścia nad własne, a w zamian daje często śmiech przez łzy.


Jeżeli jednak myślisz, że to Ty jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu, nie wahaj się! Uratuj kota Nikitę, bo żaden 15-letni domowy zwierzak nie zasługuje na zakończenie swojego życia w przytułku!


NIKITA jest wysterylizowany i zaczipowany. Jego nr rejestru w schronisku to: 103/2019, a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 823.


Więcej informacji pod nr tel.:


782-640-033


lub w:


Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15


czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00


Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: brak
Telefon:
Adres e-mail: brak
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Nikita patrzy w przyszłość, nie ogląda się wstecz"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www