Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Murcja - mała iskierka :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2020-01-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Murcja ma ok. 3 miesiące i poza wielką urodą są posiadaczką uroczego charakterku :) Jest słodka, wesoła, przytulaśna i będzie cudowną przyjaciółką wspaniałej, odpowiedzialnej rodzinki :) Nie wiemy dokładnie jak duża urośnie, można jednak zakładać, że będzie maksymalnie średniej wielkości.
Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana i już gotowa, by szukać dobrego domku :)

Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie socjalizuje się i uczy czystości i dobrych manier :) Nie zawsze jednak nauka jest na poważnie, bo w tej małej, ślicznej główce rodzą się co chwila różne psoty, figle i suczka najchętniej by się cały dzień bawiła, jadła a potem spała, gdy się zmęczy :) Wszędzie jej pełno! :)

Szukamy dla Murcji dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Murcja dorośnie - będzie przyjaciółką swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies. Tel. 606 507 829
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Murcja - mała iskierka :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www