Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Ozzi - malutkie, psie dzieciątko :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2020-01-05
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Wyjątkowej urody chłopczyk o imieniu Ozzi, o umaszczeniu czarnym podpalanym, z ładną, lśniącą sierścią szuka kochającego i odpowiedzialnego domu :)
Jak na szczeniaka przystało jest żywiołowym i szalonym chłopcem :)
Trochę niepewny kiedy jest w nieznanym sobie otoczeniu, ale za chwilkę ogonek zaczyna machać na prawo i lewo i zawsze ciekawość zwycięża :) Ma dobry kontakt z innymi psami i kotami, kocha gonitwy, szaleństwa, wygłupy i figle :) Psiaczek jest bardzo wesoły, rezolutny, jest malutkim żywym sreberkiem, którego wszędzie pełno :)
Jest typowym, zdrowym psim dzieckiem, które jedyne czego potrzebuje do pełni szczęścia to ciepły domek i kochający człowiek, który będzie przytulał i rozpieszczał :)

Nie znamy rodziców Ozziego, więc nie podejmiemy się określenia jak duży urośnie - wszystko jednak wskazuje na to, że będzie maksymalnie średnim pieskiem (raczej niewielkim).

Szukamy dla Ozziego dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Ozzi dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

(data ur. ok. IX-X.2019) Tel. 794 304 181
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Ozzi - malutkie, psie dzieciątko :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www