Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Lolek :) :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-12-02
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Lolek to psie dzieciątko, które trafiło do naszego schroniska z braciszkiem Bolkiem - oba psiaczki wyrzucone z domu na wsi, jak niepotrzebne przedmioty... Nie znamy ich rodziców, ale przyglądając się budowie psiaków zakładamy, że będą średniej wielkości.

Loluś, jak przystało na szczeniaka, uwielbia zabawy, szaleństwa, gonitwy z innymi psami, wygłupy i figle ale również bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Szukamy dla Lolka dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Lolek dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Pomożemy w transporcie do nowego domu.

(data ur. ok. VII.2019r.) Tel. 606 507 829
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Lolek :) :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www