Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Wyjątkowy Happsik :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-09-08
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Happs już od pierwszych miesięcy życia doświadczył strasznego okrucieństwa człowieka - został prawie zagłodzony na śmierć (mało brakowało)... Był przerażającym cieniem psa - kości osłaniała mu niemal wyłącznie skóra...

Happs jest pod opieką schroniska, jednak mieszka w domu tymczasowym. Nabrał tu ciałka i nauczył się ufać człowiekowi. W otoczeniu innych psiaków bawi się i uczy dobrego zachowania. Załatwia swoje potrzeby na podwórku, nie gryzie butów, mebli itp. Lubi czasem wynosić różne przedmioty na dwór, ale ich nie niszczy. To wesoły i bardzo ruchliwy chłopak, wpatrzony w opiekuna, choć trochę zdystansowany do obcych. Wystarczy jednak, że bliżej pozna osobę i dystans znika :) Happs uwielbia tulenie, głaskanie, najchętniej nie schodziłby z kolan. Wtula się tak mocno, jakby bał się, że za chwilę zostanie sam. Nie odstępuje opiekuna na krok. Uwielbia zabawę i lubi towarzystwo innych psów.

Happs to wyjątkowy psiak - tylko do wyjątkowego domku, dla wyjątkowego człowieka lub wyjątkowej rodzinki :)

Szukamy dla pieska dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Happs dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).

W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Pomożemy w transporcie do nowego domu.

(ur. ok. IV. 2019) Tel. 606 507 829
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Wyjątkowy Happsik :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www