Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Wulkan - bardzo przyjacielski bull :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-26
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy rasowe Amstaff
Wulkan - średniej wielkości (w kłębie poniżej kolana), elegancki i urodziwy psiak w typie teriera typu bull (TTB). Jak przystało na posiadacza genów TTB jest chłopakiem rozbrykanym, bardzo energicznym i ogromnie pozytywnie nastawionym na człowiecze towarzystwo :) Kocha ludzi, przepada za zabawą, uwielbia pieszczoty, jest wielkim przytulasem wpatrzonym w człowieka, jak w obrazek :)

Wulkan łatwo nawiązuje kontakt, nawet z człowiekiem widzianym pierwszy raz. Jest bardzo kontaktowym i rozumnym psem, przyjaźnie nastawionym również do swoich współtowarzyszy - lubi bliskość innych psów, nie wykazuje najmniejszych oznak agresji.

Trzeba również wspomnieć, że Wulkan to pies o wielkiej urodzie, której nie oddają w pełni zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia. Umaszczenie ma lśniącoczarne a na piersiach przepiękny, dropiaty żabot :) Wszystko to czyni go bardzo reprezentatywnym, eleganckim i przystojnym kawalerem :)

Wśród osób, które będą chętne przygarnąć Wulkana bardzo mile widziane będzie doświadczenie z psiakami TTB oraz znajomość cech, potrzeb i specyfiki tych psów.

Do dobrego domu dowieziemy przystojniaka na terenie całej Polski - tylko w odpowiedzialne, doświadczone i dobre ręce. Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Wulkan przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2016 – 2017) Tel. 606 507 829
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Wulkan - bardzo przyjacielski bull :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www