Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Nygusek, ale wcale nie nygus, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Czy może mi ktoś wyjaśnić czemu jestem Nygusek? Że niby co? Że nic nie robię? Nie biegam, nie skaczę, buziaków nie rozdaję? Nie pocieszam, nie przytulam, nie rozśmieszam?
Jejku! Wiadomo, że czasem się zdrzemnę w locie, po dobrym jedzooooonku… w złociutkim promyku słoooońca… Ale gdy tylko nadejdzie ktoś zdatny do tulenia – łapki same mnie do niego niosą. Na rączki, na kolanka, na ramię, do policzka. Szyjkę Waszą obejmuję, a mój mruczący brzuszek natychmiast bierze się do pracy… A Wy na mnie Nygusek mówicie?! I ludziom to rozpowiadacie? Kocur dwoi się i troi, by byli szczęśliwi, by mieli dobry rezonans i samą najlepszą energię, a oni mu tak… prosto w oczy i za plecami… Nygusek!
Nygusek to kotek po wypadku. Obrażenia wewnętrzne zagrażały jego życiu. Późniejsze powikłania przyczyniły się do konieczności wyszycia cewki moczowej i usunięcia nerki. Mimo tych trudnych doświadczeń kocurek nie traci radości życia. Jest wrażliwy i kulturalny, chętnie nawiązuje nowe kocie i ludzkie przyjaźnie. Jest typem kota o właściwościach wody: podniesiony z podłogi przelewa się przez ręce, pozwala układać, całować łapki, wąchać brzuszek i szeptać do uszka. Lecz nie myślcie, że taki z niego znowu anioł…. Pobrykać, powspinać, na ptaszka się zaczaić też potrafi. Kot w końcu z krwi i kości, nie – zabawka.
Nygusek ma niecałe dwa latka, jest zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia. Testy białaczkowe – ujemne.
Szukamy domku, który pokocha malucha całym serduszkiem, który zadba o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Nygus musi mieć regularnie robione badania, jest na specjalistycznej karmi, a jego serce wymaga codziennej, ogromnej porcji miłości.
Jeśli jesteście zainteresowani maluszkiem, wypełnijcie ankietę: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Nygusek, ale wcale nie nygus"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www