Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Kubuś kociatek, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-09
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Do niedawna jeszcze wiodłem życie działkowego kota. Miałem swoją budkę, gdzie chowałem się przed słońcem, deszczem, zimnem. Opiekuna, który w miarę możliwości dbał, aby w brzuszku nie burczało. Kocich kolegów i kocie koleżanki, z którymi ganialiśmy się po działkowych ścieżkach. Nagle z dnia na dzień jadłem co raz mniej, byłem smutny, a z pyszczka zaczęła sączyć się krew. W takim stanie zobaczyła mnie Dobra Dusza i zapytała opiekuna, czy nie potrzebuję pomocy. Zabrano mnie do Pani Doktor, która zrobiła porządek z moimi ząbkami. Byłem bardzo dzielny i z niecierpliwością czekałem na powrót do domu. Niestety złapałem paskudną infekcję, która długo nie chciała odpuścić. W trakcie pobytu w fundacyjnej kwarantannie okazałem się całkowicie oswojonym kocim kawalerem. Pozwalałem się głaskać i udawałem, że nie widzę przemycanych w smaczkach tabletek. 😺 Zapadła więc decyzja, że zostaję i będę szukać najlepszego domku na świecie. Wiecie może gdzie to jest?

Co o mnie? Jestem pieszczochem. Głaskanie, smyranie, drapanie za uszkiem jest bardzo przyjemne. Lubię towarzystwo człowieka. Chodzę za nim krok w krok. Kontrola musi być. 😁 Nie wybrzydzam w jedzonku, wiem do czego służy to plastikowe pudełko ze żwirkiem. Spory z innymi kotami mnie nie interesują. A kocie zabawki są fajne.

Kuba młodzikiem już nie jest. Ma około 6 lat. Jest wykastrowany, testy FeLV/FIV – ujemne. Ma książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia. Zastanawiając się nad adopcją musisz wiedzieć, że Kubuś cierpi na przewlekłe zapalenie jamy ustnej obejmujące także jej tylną cześć.

Jeśli jesteście zainteresowani , wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Kubuś kociatek"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www