Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Rududu - du?, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-09
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Jestem kocurem o skomplikowanej osobowości. Czasem to nawet ja sam nie wiem co lubię i czego chcę. Ciotki mówią, że to dlatego, że dużo zmian się stało w moim życiu. Że dotąd było stabilnie, a w ciągu ostatnich miesięcy mój świat stanął na głowie. Straciłem ukochaną Panią, domek i kociego przyjaciela. Trafiłem do Mruczarni. Tu niby jest miło, ale tyle tych kotów obcych, te ciotki ciągle nowe, każda ma inny głos i inaczej mnie głaszcze.
Nie wiem czemu, ale lekko przytłacza mnie to wszystko. I czasem zareaguję nie tak. Że bez kultury jestem kotem. Że zerwę się na cztery łapy, kłapnę paszczą i ucieknę. A przecież nie chcę. Przecież wiem, że mam kulturę. Tylko czasem… Ech… I potem mi wstyd.
Szukam domku. Domku, w którym znowu odnajdę stabilizację. Lubię ludzi. Przychodzę po głaski, mruczę. Lubię bawić się wędkami, ganiam motyle na druciku. Jestem ciekawski. A czy inne koty lubię? Całe życie mieszkałem z innym rudzielcem i było nam dobrze. Obecnie mam swój malutki pokoik, bym się nie stresował. Ale może, gdy poczuję miłość i spokój odnajdę, to polubię jakiegoś drugiego mruczka.
Już wszystko wiecie. Rududu szuka domu. Ma około 7 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony. Nie ma kilku zębów. Testy białaczkowe – ujemne. Ludzi lubi, a z kotami bywa różnie. Chyba faktycznie zbyt wiele się ostatnio u niego działo i stąd pewne nieporozumienia w stadzie.
Jeśli jesteście zainteresowani rudzielcem, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Rududu - du?"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www