Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Malinka jedynaczka, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-09
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Malinka przyszła pod blok na wiosnę. Ocierała się o nogi mieszkańców, gruchała nieśmiało spoglądając im w oczy, mruczała, cała szczęśliwa, gdy ktoś zechciał ją pogłaskać. Oswojona kotka na dworze nie wzbudziła jednak niczyjego niepokoju, nie mówiąc o litości. Nikt nie uznał, że potrzebuje domu, że może by jej poszukać jakiegoś bezpieczniejszego miejsca. Spała gdzieś – niewidzialna, z wdzięcznością wylizywała miseczki ustawiane pod oknami. Żyła w końcu i jakaś wielka krzywda jej się nie działa. Dopiero, gdy po paru tygodniach Malina przyprowadziła piątkę dzieci, szybko podjęto decyzję, że trzeba ich gdzieś wyprawić. Że mają zniknąć spod bloku, bo stado to zbyt dużo.
Malinka to bardzo przyjazna i mądra kicia. Chodzi za nami niczym rozmruczany piesek. Przewraca się na plecy, nadstawia malinowy brzuszek do miziania. Przechyla głowę i uważnie obserwuje nas przy pracy. Jest spokojna i cicha. Emanuje pozytywną energią. Gdy z jakichś powodów okazuje się, że nie mamy dla niej wolnej ręki, ona zaszywa się na parapecie lub półce i śpi jak aniołek. Wąsaty aniołek.
Malinka ma około dwóch-trzech lat. Jest wykastrowana. Nie za bardzo dogaduje się z kotami, dlatego szukamy dla niej domku bez innych mruczków. Jest zdrowa, zaszczepiona, testy białaczkowe ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani Malinką, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Malinka jedynaczka"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www