Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Czarna Jasmina, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-07-09
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Jestem Jasmina. Mieszkam w przedszkolu z moją siostrą Lawendą i innym maluchami. Mam kłopot. Jestem nieśmiała. Ciocie mówią, że one, jak były młodsze, to też były nieśmiałe i bały się ludzi. Szczególnie obcych. I mówią jeszcze, że nawet teraz czasem się boją i najchętniej by schowały się pod stoliczek razem ze mną… Ale ja nie wiem, czy to prawda, czy nieprawda. Może chcą tylko mnie tak pocieszyć? Bo wiecie… Ta nieśmiałość to ciężki kawałek karmy. Tu zabawa, tu biegamy, tu jedzenie, śmiech i miauki i nagle!!! Muszę uciekać, bo ktoś przyszedł! Moje łapki same niosą mnie w najciemniejszy kącik, a ogonek się podkula przy brzuszku. Czasem to nawet nie zdążę się obejrzeć, by sprawdzić kto przyszedł! Porażka za porażką... Ale jak już mnie złapią i wezmą na rączkę i przytulą tak mocno, że och! och!, i pod bródką pomiziają to czuję, że to jest to! Że to sens mego życia mógłby być, gdybym tylko… no wiecie.
Jasminka ma około trzech miesięcy. Jest jeszcze nieco wycofana i płochliwa w relacjach z ludźmi, lecz mamy nadzieję, że w końcu się odważy. Z kocimi ziomkami natomiast nie ma najmniejszego problemu. Nie przeszkadza jej nawet jedzenie ze wspólnej miski. Pociągają ją wędki, piłeczki i grzechotki. Jak każdy szanujący się kociak, Jasminka uwielbia spać i wtedy, gdy troszkę odleci, można ją po cichutku zaskoczyć i wymiziać za wszystkie czasy. W tym swoim półśnie jakby się wstydziła mniej.
Malutka jest zaszczepiona, ma książeczkę i czip. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może iść do domku razem z siostrą – Lawendą lub sama – jako drugi lub kolejny kotek w domku.
Jeśli jesteście zainteresowani Jasminą, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Czarna Jasmina"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www