Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Aslan - niezwykły jak jego imię, mega proludzki psiak, Piaseczno

Cena:   za darmo zł
Data dodania:   2019-06-30
Adres:   szydłowiec
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
KTO doceni ASLANA ?
Są psy, obok których większość przejdzie obojętnie, bo nie są "rasowe", kolorowe, puchate, łaciate - bo są takie zwykłe z wyglądu jak właśnie Aslan.

A Aslan jest NIEZWYKŁY - i tylko raczej NIEZWYKŁA osoba
dostrzeże Aslana - psa o cudownym charakterze - psa, który jest spokojnym, dojrzałym, zrównoważonym psem, który UWIELBIA ludzi - zarówno dorosłych jak i dzieci.
Aslan toleruje inne spokojne, przyjacielskie samce , a zwłaszcza dogada się z suczkami, z opanowaniem wita kolejne przyjacielskie psy które trafiają do przytuliska .
Aslan kiedyś mieszkał na podwórku na wsi koło Szydłowca, jak umarł właściciel, rodzina pozbyła się wszystkich 6 psów - w tym min. Aslana, i od tej pory - a już trwa to ponad 1,5 roku /od grudnia 2017/ Aslan siedzi za kratami przytuliska .

Jako nienarzucający się swoją psią osobą i nie medialny - do zdjęć kuli uszy, ale ma fajne stojące uszyska ... i w ogóle mega fajny z niego ciemno-brązowy psi przystojniak :) .
Jeżeli szukasz spokojnego , opanowanego psa, z którym można się wybrać na fajne spacery, będzie wdzięczny za każdy gest głaskania i doceni kontakt z człowiekiem, to Aslan jest IDEALNY .

Aslan ma około 7 lat , waga około 25 kg , sięga w kręgosłupie na wysokość kolana dorosłej osoby, zaszczepiony, wykastrowany.
Ten WSPANIAŁY pies czeka na swoją SZANSE i ludzi co docenią jego charakter.

Aslan przebywa w Szydłowcu k. Radomia, ale szuka pomocy w innych miastach , bo tu w tej okolicy nie ma większych szans aby trafić dobrze .

Więcej informacji :
Kamila 604 322 515
/jak nie odbieram - proszę sms /

Istnieje pomoc w transporcie - zwrot kosztów paliwa .
ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona rozmową / wizytą przedadopcyjną wolontariusza u przyszłych opiekunów oraz podpisaniem umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: szydłowiaki / Kamila
Strona WWW: bezdomneszydlowiec.blogspot.com/
Telefon:
Adres e-mail: Zobacz e-mail
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Aslan - niezwykły jak jego imię, mega proludzki psiak"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2020 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www