Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Rolex zwany Rolciem, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-06-12
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Jestem Rolcio. Ciotki sprzeczają się w Mruczarni czy jestem bardziej piękny, czy bardziej mądry. Bardzo miło słuchać tych kłótni, lecz gorzej, że ja sam też nie jestem pewien, jak to ze mną jest. Czasem czuję, że jestem bardziej piękny, a czasem – bardziej mądry. A czasem to ani to, ani to, bo jak coś mnie najdzie i pomoczę łapę w wodzie, a potem pójdę do kuwety i oblepię się żwirem… To wiecie: głupi i brzydki. Ale ciocie mnie wtedy biorą, wyskubują zaschnięte kulki z mojego futerka, całują po uszkach i mówią, że kochany głupolek jestem. I wtedy też jest bardzo miło.
Oprócz wymyślania pomysłów i tulenia do ciotek, lubię jeszcze zabawy z innymi kociętami, które ze mną mieszkają. Mam siostrę i brata i dwie fajowe koleżanki. Kotłujemy się, ganiamy, przez okno wyglądamy i wspinamy się na wysokości. Wszystko robimy bardzo szybko, z werwą i pełnym przekonaniem o słuszności wykonywanych czynności. Wiadomo.
Rolcio ma około 3 miesięcy. Jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia i czip. Szukamy dla niego domku, w którym mieszka już inny futerkowiec, z którym Rolcio mógłby się bawić.
Jeśli jesteście zainteresowani maluchem, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Rolex zwany Rolciem"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www