Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

ADOPTOWANY Po stracie brata bliźniaka został sam! Srebrny jak księżyc, 2 letni kocurek czeka na dom., Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-05-27
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Oto kocurek Pręguś. Mieszkaniec Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie. Trafił do niego wraz ze swym bratem bliźniakiem, w styczniu 2019 r. w wieku ok 2 lat. Obydwa koty pochodziły z tego samego domu.
Tak jak i jego brat, Pręguś od początku wzbudzał zainteresowanie swoim oryginalnym wyglądem – obydwa kocurki miały olśniewające, księżycowosrebrne umaszczenie w typie silver tabby.

A jednak tylko jeden z nich znalazł dom...

Może to z powodu bardziej wycofanego usposobienia, trochę bardziej neurotyczna naturę i słabsze umiejętności społeczne, kot Pręguś był mniej popularny wśród odwiedzających i w rezultacie pozostał w schronisku sam...

Choć tak podobny fizycznie, osobowością różnił się od swojego brata. Wyróżnia się też na tle innych schroniskowych kotów. Obecnie ten mały ekscentryk nadal nie pozwala do siebie podchodzić, przerażony ucieka gdy próbuje się go dotknąć czy pogłaskać.


Taki stan rzeczy nieprędko zmieni się w schronisku. Tak jak w przypadku innych kotów o tego typu charakterze, jedyną szansą Pręga na opanowanie swojej nieśmiałości wobec ludzi jest nowy dom.

Nie pozwól by ten przepiękny, wyjątkowy kot marnował się w schronisku dla zwierząt! Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych i udowodnij mu, że nawet tak specyficzne koty jak on zasługują na swoją szansę!


Nr rejestru Pręga to: 120/2019, a nr chipa: 616 093 200 250 804.


Więcej informacji pod numerem tel.:
782 640 033

Oraz w:

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "ADOPTOWANY Po stracie brata bliźniaka został sam! Srebrny jak księżyc, 2 letni kocurek czeka na dom."
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www