Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Ciekawska kotka Pazurka czeka aby Cię poznać, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-05-27
Miasto:   Olsztyn
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Ta śliczna czarno-biała, młoda koteczka to Pazurka. Do olsztyńskiego schroniska w styczniu 2019 roku, w wieku ok. 2 lat. Dostała numer rejestru 118/2019 i numer chipa elektronicznego: 616 093 200 250 802.

Pochodzi z wielokociego domu. Niestety, tak jak jej przyrodnie kocie rodzeństwo, w momencie przybycia do schroniska była w bardzo złym stanie. Na skutek tego pierwsze miesiące spędziła w niewielkiej klatce w schroniskowym szpitalu dla kotów.

Teraz wygląda już dużo lepiej, lecz wciąż ciężko jej się odnaleźć w schroniskowych warunkach. Z powodu jej odosobnienia nie do końca wiadomo na ile dobrze dogadałaby się z innymi kotami w nowym domu. Można jednak zakładać, że będzie żyć w zgodzie ze spokojnym i łagodnym kotkiem, z uwagi na jej dotychczasową historię. Poza tym, w pierwszych miesiącach życia w schronisku bezproblemowo dzieliła klatkę z inną spokojną kotką, z którą doskonale się dogadywała.

W rzadkich chwilach spędzonych poza klatką, na większej , bardziej otwartej przestrzeni, Pazurka staje się bardzo ciekawska. Od razu nabiera energii i chętnie eksploruje przestrzeń wokół siebie.

Nie jest to typ kociej „przylepki” - nie domaga się pieszczot, ale też nie ucieka i pozwala się wziąć na ręce.
W warunkach schroniska, Pazurka nie ma szans zaprezentować swojej prawdziwej osobowości, pokazać pazurków i zrealizować swej kociej potrzeby poznawania świata.

Klatka to nie miejsce dla wesołej, energicznej dwuletniej kotki takiej jak Pazurka! Życie na jakie zasługuje może zapewnić jej tylko nowy dom.

Więcej informacji pod numerem tel.:
782 640 033

Oraz w

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: brak
Telefon:
Adres e-mail: brak
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Ciekawska kotka Pazurka czeka aby Cię poznać"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www