Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Srebrny Bajt, Łódź

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-04-18
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Ceść! Jestem Bajtek. Mam pół locku i lubię jedzonko. I z blaciskiem lubię biegać i ganiać za motylkami, piłeckami i wędeckami. Słysałem jak jacyś ludzie mówili, ze jestem złym kotkiem, bo sycę i walcę. Ale ja sycę i walcę, bo moja mama tak sycała i walcała. Jak mnie ktoś dotknie i pogłasce to ja jus nie sycę i nie walcę. Lubię ludzi. Tylko tloskę się jesce boję. Nolmalne chyba, nie? Podobno sukam domku. Tak mówią ciotki, któle mnie lubią chocias sycę i walcę. Pomozecie mi sukać?
Tak, Bajcik jeszcze troszkę się boi. Trzyma niewielki dystans, lecz umie też już zamruczeć i pokazać brzuszek podczas miziania. Jest synkiem kotki wolno żyjącej, więc jego zachowanie nie dziwi. Dla kota wolno żyjącego ostrożność oraz strach przed człowiekiem pozwalają mu przeżyć. Jednakże od miesiąca Bajcik nie jest już kotkiem wolno żyjącym i uczy się wszystkiego od nowa. Uczy się, że my nie krzywdzimy. Że kochamy, karmimy, tulimy. Bajcik to pojętny koci chłopiec. Uwielbia zabawy, biega z uniesionym ogonkiem i wyczekująco na nas zerka domagając się wymachów wędką. Gdy się rozbryka albo rozluźni podczas miziania mruczy na cały regulatorek. Będą z niego koty!
Bajcik jest już zaszczepiony, za chwilkę zostanie wykastrowany. Ma książeczkę zdrowia i czip. Szuka domku. Ale wiecie, takiego prawdziwego i na poważnie. Okna zabezpieczone, miseczka z jedzonkiem, kolanka gotowe i miłość na zawsze. Miłość! Żadnych zmyłek.
Jeśli Bajtek mógłby zamieszkać w Waszym domku, a Wy moglibyście go pokochać najmocniej jak się da, prosimy, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Fundacja Przytul Kota
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Srebrny Bajt"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www