Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Trójkolorowa Słomka - śliczne dziecię :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-04-16
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Ta piękna, trójkolorowa dziewczynka wraz z rodzeństwem trafiła pod naszą opiekę, kiedy właścicielka ich mamy poprosiła nas o pomoc w znalezieniu dzieciakom dobrych domów. Maluszki znalazły się w domu tymczasowym i stąd wypatrują nowych domków na stałe :)

Słomeczka jest maluśka i powinna docelowo być malutkim pieskiem - jej rodzice są maluchami, ważącymi około 10 kg. Suczka jest najmniejszą kruszyną z miotu, lecz zdecydowanie najgłośniejszą :) Lubi rządzić całą gromadką, a jak któryś szczeniak się nie słucha - zostaje głośno obszczekany :) Zdrowa, bardzo urodziwa, odważna, wesoła Słomka wraz z rodzeństwem całymi dniami szaleje i łobuzuje, potem zje, wyśpi się - i od nowa! :) To takie malutkie, żywe sreberko, którego wszędzie pełno :)
Do pełni szczęścia suczce potrzebny jest stały, ciepły dom i człowiek, który będzie ją kochał, przytulał i rozpieszczał :)

Szukamy dla Słomeczki dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Słomka dorośnie - będzie oddanym przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Słomka przebywa w okolicach Dobrego Miasta. W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(urodzona: koniec stycznia 2019) Tel. 794 304 181
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Trójkolorowa Słomka - śliczne dziecię :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www