Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 

Pora do domu!, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-03-24
Miasto:   Olsztyn
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
Ta delikatna i łagodna koteczka nazywa się Pora. W schronisku jest już od listopada 2018 r. Mimo tego czas zdaje się nie działać na jej korzyść. Kotka wciąż źle znosi tą sytuację i nie może się z nią do końca pogodzić.

W związku z tym jest dosyć wycofana i raczej nie rzuca się w oczy. Po cichu, w kącie kociego pokoju odlicza dni i godziny. Czeka aż w końcu jej los się odmieni.

Pora jest bardzo opanowana. Unika konfliktów z innymi kotami i bardzo ceni sobie spokój. Lubi łagodne pieszczoty, np. drapanie pod brodą czy delikatne głaskanie. W tej chwili jest też bardzo nieśmiała, nawet jej mruczenie ledwo udaje się usłyszeć.

W spokojnych i przewidywalnych domowych warunkach Pora może się jeszcze otworzyć. Ma szansę wyjść ze swojej skorupki wycofania i dystansu, którą sama dla siebie stworzyła. Będzie idealnym zwierzakiem dla wrażliwych, ceniących sobie spokój opiekunów.

Miesiące spędzone w schronisku, gdzie wszystko dzieli się z innymi, gdzie każda chwila może przynieść coś niespodziewanego, odciskają się ciężkim piętnem na tej pięknej kotce.

Dlatego już najwyższa Pora aby znalazła własny dom.

Zachęcam do poświęcenia chwili na bliższe poznanie tej cudownej kotki. Na ten moment (marzec 2019) wiek kotki szacuje się na ok. 2 lata. Nr rejestru Pory to 98/2019 a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 859.


Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem tel.:
782 640 033

Lub w:

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl


Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od adoptujących. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Ers
Strona WWW: brak
Telefon:
Adres e-mail: brak
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Pora do domu!"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www