Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Owocowa Szóstka szuka dobrych domków :), Olsztyn

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-03-15
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
(zostały dwa szczeniaczki: suczka Borówka i piesek Melon)

Dwutygodniowe maluszki trafiły do nas razem z mamusią , która jest niewielką sunią (sięga mniej więcej do połowy łydki). Troszkę już podrosły, zostały odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane. Nie znamy tatusia maluchów i nie wiemy jak duże urosną, ale zakładamy, że będą średnimi psiakami.

Psiaczki są przepiękne, dostały owocowe imionka i ładnie prezentują się Państwu na zdjęciach (na drugim zdjęciu jest ich mama).

Szukamy dla szczeniaków dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną je na zawsze, na dobre i na złe - domków, gdzie nie będą chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy dorośnie - będzie oddanym przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.
Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Nie wozimy szczeniąt w całej Polsce, ale osoby z różnych części kraju mogą adoptować maluchy, jeżeli po przejściu procedury przyjadą odebrać pieska/suczkę ze schroniska osobiście.
Póki co śliczności mieszkają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Mamy nadzieję, że już nie długo :)

(urodzone: koniec stycznia 2019)
Tel. 606 507 829
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Beata
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Owocowa Szóstka szuka dobrych domków :)"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www