Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Starsi Panowie Dwaj tęsknią i czekają, Warszawa

Cena:   0,00 zł
Data dodania:   2019-03-15
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty pospolite
Było sobie stadko kotów, zadbanych, zdrowych i szczęśliwych. Miały czyste, miękkie posłanka, zawsze pełne miseczki, ale przede wszystkim miały swoją Panią, na którą zawsze czekały przy drzwiach z nadzieją na codzienną porcję mizianek, zabawę i miły głos Opiekunki, która czule do nich przemawiała. Od kilku dni koty na próżno czekają. Ich Pani odeszła na zawsze, tam, skąd już się nie wraca, a koty o tym nie wiedzą. Są zawiedzione, smutne, nie rozumieją dlaczego tak jest, przecież nie zrobiły nic złego.
Romuś i Miruś byli ukochanymi kotami swojej Pani. Rudo-biały Romuś ma 16 lat, a pięknie umaszczony, srebrno-biały Miruś zwany Szarusiem to czternastolatek. Obaj koci seniorzy są w pełni sił, dawno wykastrowani, zaszczepieni, regularnie odrobaczani, przetestowani na obecność wirusów FeLV/FIV ( ujemne). Romuś przyjmuje codziennie tabletki na nadczynność tarczycy, ale nie jest to ani kosztowne, ani uciążliwe. Romuś i Miruś szukają wspólnego domku, przyjaźnią się bardzo i rozdzielenie ich byłoby kolejną traumą dla tych przemiłych stworzeń. Obaj mają jeszcze ładnych parę lat przed sobą, są aktywni, chętni do zabawy, ale to już nie rozbrykane, szalone kociaki. Starsi panowie są spokojni i niekłopotliwi. Wzorowo korzystają z kuwetki.
Czy znajdzie się ktoś, kto ich pokocha i komu będą wygrzewać kolana mrucząc przy tym pięknie? Obaj mają w sobie ogromne pokłady miłości i chętnie obdarzą nią nowego Opiekuna. Bardzo tęsknią i potrzebują kontaktu z człowiekiem. Zdjęcia pokazują ich urodę, ale ich charaktery tę urodę przewyższają.
Kotki chętnie zamieszkają w spokojnym domu z dorosłymi opiekunami, bez możliwości wychodzenia, z zabezpieczonym balkonem i oknami. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Obowiązuje procedura adopcyjna: rozmowa i wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Proszę o kontakt telefoniczny, 793 202 822.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Grażyna
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Starsi Panowie Dwaj tęsknią i czekają"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www