Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Blecky. Fundacja Stawiamy Na Łapy, Kraków

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-03-12
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
ur. wrzesień 2018
odrobaczanie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak

Blecky został znaleziony z siostrą Katią w polu, na szczęście zostały zaopiekowane przez dobrych ludzi, trafiły do fundacji i obecnie Blecky czeka w domu tymczasowym na adopcję.
Jak pisze nasz fotograf : Do domu tymczasowego przyszedł jako bardzo wycofanych kociaczek, aktualnie nie odstępuje człowieka na krok- i to nie dla tego że daje jedzenie, po prostu uwielbia przebywać w jego towarzystwie. Swoim zachowaniem przypomina... psa.
Dystans pojawia się przez chwilę, gdy widzi nowe osoby, ale ciekawość wygrywa i po ok pół godzinie można się z nim bawić, miziać i przytulać.
Opiekunka tymczasowa dodaje : Blecky to uroczy i łagodny kotek, który kocha zabawę, zarówno z człowiekiem jak i solo. W ciągu dnia biega za papierowymi kulkami albo bawi się pluszową myszką, którą przynosi człowiekowi - jest dumny ze swojej zdobyczy. Zdecydowanie potrzebuje towarzystwa, kociego przyjaciela lub kochającego opiekuna. To prawdziwy kot przytulanka; jeśli pragniesz ciepełka i mruczącego kompana do czytania pod kocem albo do snu; Blecky to idealny kot dla Ciebie.
Poza tym nie znosi bycia w transporterze i jazdy autem, za to uwielbia być przykryty; kocem, bluzą czy ręcznikiem, nie ma znaczenia 🙂 Jest bardzo grzeczny, nie drapie mebli, nie zrzuca rzeczy z półek, w nocy śpi grzecznie i czeka, aż człowiek się obudzi i da mu jedzonko, nie atakuje.
Zdecydowanie nadaje się do domu z innymi kotami. Wychował się z siostrą, która została już adoptowana.
Blecky korzysta grzecznie z kuwety.

Szukamy dla Blecky'ego domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem - jeśli jest), który otoczy go opieką i miłością.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14.30-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: mikela
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Blecky. Fundacja Stawiamy Na Łapy"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www