Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Yossarian. Fundacja Stawiamy Na Łapy, Kraków

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-02-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
URODZONY: wrzesień 2018
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
STERYLIZACJA: jeszcze nie.

W listopadzie niespełna trzymiesięczne wówczas kociaki: Yossarian i dwie dziewczynki - Pacynka i Monia, mieszkające w jednej z krakowskich kamienic straciły swoją mamę, która zginęła potrącona przez samochód. Na całe szczęście znalazł się ktoś, komu los maluchów nie był obojętny i trafiły one pod skrzydła Fundacji - a teraz mieszkają w jednym z naszych domów tymczasowych.

Biało-bury Yossarian jest bardzo sympatycznym i wesołym kocurkiem, który pozostaje jednak trochę w cieniu swoich sióstr. O, gonić i rozrabiać też potrafi, ale co tu dużo ukrywać, nie zapowiada się na szczególnie odważnego kocura ;)
Jest nieśmiały w pierwszym kontakcie z człowiekiem i musi się przekonać, że nic mu z jego strony nie grozi, zanim się pozwoli pogłaskać. Pierwsze chwile w nowym domu prawdopodobnie spędzi w jakiejś kryjówce.
Kiedy już zorientuje się, że człowiek jest jego przyjacielem, potrafi tę przyjaźń gorąco odwzajemnić, bo tak naprawdę jest takim samym mruczącym pieszczochem jak jego siostry. Potrzebuje tylko trochę czasu :)

Yossarian uwielbia kocie zabawy z wędką i piłeczkami, skakanie po drapaku. Jest ciekawy świata i pomimo, że troszkę się boi, chętnie ucieka z cat-roomu w celu eksploracji nieznanych terytoriów. Spłoszony czymś, szalonym pędem zasuwa do swojego bezpiecznego pokoju :)
A często Yossarian po prostu lubi sobie siedzieć i przyglądać się światu swoimi wielkimi, pięknymi i zawsze trochę zdziwionymi oczyskami.

W domu tymczasowym ma kontakt z dużymi kotami, których się nie boi, ale też raczej schodzi im z drogi.
Yossarian byłby bardzo szczęśliwy, gdyby w nowym domu mógł zamieszkać z którąś ze swoich sióstr :)

Adoptując Yossarian, zyskasz oddanego przyjaciela, kompana domowych zabaw, z zadatkami na poważnego kocura-myśliciela (w przyszłości oczywiście!).

Yossarian, podobnie jak całe fistaszkowe rodzeństwo, rośnie zdrowo i apetyt mu dopisuje, choć jest nieco bardziej grymaśny niż siostry. Z kuwety korzysta oczywiście bezbłędnie.

Szukamy dla kocurka bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastrację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 - 21:00).
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: mikela
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Yossarian. Fundacja Stawiamy Na Łapy"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www