Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Aston w typie pinczera szuka domu!, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-02-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy rasowe Pinczer
Aston jest młodym psiakiem, który ma niespożyte pokłady energii w swoim małym ciałku. Niestety nikt go dotychczas nie nauczył jak pozytywnie wykorzystywać taką energię i w jaki sposób nad nią panować. Aston wymaga pracy nad swoim zachowaniem. Zdecydowanie nie polecamy go dla nowicjusza. Opiekun Astona powinien być gotowy na to, że może zajść potrzeba skontaktowania się z psim behawiorystą i podjęcia szkolenia. Aston ma problem z nadpobudliwością, nie potrafi się wyciszać. Chętnie przemeblowuje swój boks, ścieli sobie sam posłanka i gryzie poduszki. Ponadto rozemocjonowany przed spacerem czasem podgryza ręce. Z pewnością od samego początku trzeba będzie mu pozytywnymi metodami wpajać zasady panujące w domu. To jest jedna jego strona. Ta, nad którą trzeba popracować.
Drugą odsłoną Astona jest fantastyczny, pocieszny psi młodzian. Zawsze gotowy do zabawy, chętnie zaczepia opiekuna i zachęca do głaskania. Widać, że cieszy się światem i chętnie wchodzi w nowe interakcje. Po prostu promieniuje pozytywną energią. Lubi się bawić różnymi zabawkami i gryzakami, które na chwilę go czymś zajmują. Na smyczy chodzi całkiem nieźle, choć zdarza mu się ciągnąć. W stosunku do innych psów jest dość nachalny i zaczepny w poszukiwaniu kompana do zabawy.
Aston jest świetnym psem, któremu zdecydowanie warto poświęcić czas i uwagę, aby wychować sobie wspaniałego towarzysza. Jest młodym psem, który chętnie będzie współpracował z opiekunem, którego pokocha. Szukamy osoby, która pokaże mu jak funkcjonuje świat, wytłumaczy czego się od niego oczekuje i będzie pozytywnie dopingowała go w osiąganiu kolejnych sukcesów.
Aston ma około 1,5 roku, jest wykastrowany i zaszczepiony. Nowi opiekunowie otrzymają jego książeczkę zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.

Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Anna
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Aston w typie pinczera szuka domu!"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www