Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Młody wesołek Ribo szuka domu, Wrocław

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-02-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Ribo to piękny pies, który ma w sobie domieszkę owczarka szkockiego collie. Jego początki w Azylu były trudne – był tak wystraszony obecnością człowieka, że nie wychodził z budy. Obecnie po wielu miesiącach pracy, Ribo przeistoczył się w wesołego, zaczepnego psiaka. Do osób, które zna chętnie podbiega, czasem nawet dopomina się o uwagę i zachęca do kontaktu. Nowe osoby muszą jednak zasłużyć na jego zaufanie. Jest łakomczuchem, także chętnie współpracuje za smakołyki. Kiedy się czegoś boi, szuka drogi ucieczki. Jednak jeśli już wymusi się na nim bezpośredni kontakt, zamienia się w słup soli. Nie próbuje się bronić zębami. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psów. Czuje się dzięki nim pewniej i chętnie się z nimi bawi. Aktualnie pracujemy nad nauką chodzenia na smyczy. Ribo wychodzi już co prawda na spacery, ale wciąż nie czuje się pewnie i zdarza mu się wykonywać chaotyczne ruchy. Jest jednak na dobrej drodze, robi ogromne postępy. Ribo jest wyjątkowo delikatnym psem, któremu potrzeba mądrego, cierpliwego opiekuna, który pozwoli mu w swoim tempie zapoznawać się z nowymi sytuacjami. Na pewno psiak w zamian odwdzięczy się wieloma pozytywnymi emocjami.
Szukamy dla Ribo domu z ogrodzonym terenem, po którym będzie mógł swobodnie biegać. Może zamieszkać w ocieplonej budzie. Preferujemy dom, w którym jest lub będzie łagodny psi towarzysz dla Ribo, który doda mu odwagi. Przyszły opiekun przed adopcją będzie zobowiązany do kilku spotkań, aby zapoznać się z psem.
Ribo jest zaszczepiony, wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus.
Rok urodzenia: 2016

Kontakt w sprawie adopcji: 667 966 567.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Anna
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Młody wesołek Ribo szuka domu"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www