Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

ok. 2mies. uroczy Szeryf- czy wygra walkę o Twoje serce?, Warszawa

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-02-08
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Maluszki urodziły się w chlewiku na Podlasiu, były dokarmiane przez starszą Panią, która trafiła do szpitala, psiaki zostały same.Obecnie cała czwórka jest już zabezpieczona w DT na Pradze Północ, gdzie czekają na własne domki i uczą się zasad panujących w domu.
Każdy z braci jest inny, zarówno z umaszczenia jak i charakteru, ale wszyscy są kochani i przeuroczy. Uwielbiają ludzi, są spragnieni kontaktu i czułości.

Szeryf jest zdecydowanie najspokojniejszy i najbardziej nieśmiały z całej czwórki- ot taki malutki szaraczek. Kiedy jednak w zasięgu jego wzroku pojawia się jakiś smakołyk szybko mobilizuje się do akcji i pokazuje że w tym ciałku drzemią pokłady energii.

Szeryf został odrobaczony, zachipowany i raz zaszczepiony na choroby zakaźne. Obecnie ma ok. 2 miesięcy i docelowo nie będzie dużym psem (mama miała ok. 13kg).

Chcemy znaleźć Szeryfowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie adopcji:
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Pies na zakręcie
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "ok. 2mies. uroczy Szeryf- czy wygra walkę o Twoje serce?"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www