Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Mikrosunia Księżniczka, Olsztyn

Cena:   do uzgodnienia
Data dodania:   2019-01-29
Zobacz też opis i zdjęcia - Psy Kundelki
Księżniczka jest młodą mikrosunią z lekko mopsikowatym pyszczkiem. Ma niedowład tylnych łapek, co jednak nie przeszkadza jej w śmiganiu jak mała wyścigówka. Mimo to, potrzebuje rehabilitacji na bieżni wodnej.
Księżniczka uwielbia być w centrum uwagi. Chętnie spędza czas z ludźmi i nadstawia się do głaskania. Potrafi też zająć się sobą i samodzielnie bawić się zabawkami na posłanku. Kontroluje swoje potrzeby i stara się nie załatwiać w pomieszczeniach, wyraźnie sygnalizuje kiedy potrzebuje wyjść. Ładnie chodzi na smyczy, ale jest raczej typem kanapowca. Na pewno z przyjemnością będzie towarzyszyła swoim ludziom w codziennych domowych obowiązkach. Jest bardzo kompaktowym psiakiem, waży raptem 3,5 kg.
Księżniczka ma około 2 lat. Przebywa na Poliklinice Weterynaryjnej w Olsztynie. Pilnie szukamy dla niej domu tymczasowego lub stałego, w którym będzie mogła się zrehabilitować i dojść do siebie. Jeśli znajdzie się takowy w Olsztynie – nowi opiekunowie nie będą musieli się martwić o koszty rehabilitacji.
Kontakt w sprawie adopcji: Poliklinika 89 523 43 34.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Anna
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Mikrosunia Księżniczka"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www