Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne

Mr Jinx. Fundacja Stawiamy Na Łapy, Kraków

Cena:   0 zł
Data dodania:   2019-01-11
Zobacz też opis i zdjęcia - Koty europejskie
ur. październik 2018
odrobaczanie: tak
szczepienie: tak
kastracja: jeszcze nie

Mr Jinx jest bardziej nieśmiały od swojego rodzeństwa, choć nie znaczy to, że potrzebuje wiele czasu, żeby nawiązać nowe znajomości - zarówno kocie, jak i ludzkie. W swojego opiekuna potrafi się wpatrywać swoimi dużymi okrągłymi oczkami przez długimi minuty - uwielbia obserwować co człowiek robi i towarzyszyć w codziennych czynnościach... A gdy tylko uzna, że może człowiek mógłby się z nim jednak pobawić, to nie omieszka tego zakomunikować delikatnym pacnięciem łapką. Lubi też leżeć na kolanach i mruczeć tak długo, aż oczka same mu się zamkną do spania.
Mr Jinx chętnie spędza czas ze swoim rodzeństwem, a zwłaszcza siostrami - Pixie i Frezją, chętnie więc znajdziemy mu dom w dwupaku, choć jak najbardziej może być też towarzystwem dla innego (raczej młodego) kota, prawdopodobnie poradziłby sobie również jako jedynak, choć szybko mógłby się zacząć nudzić...
Mr Jinx trafił do nas wraz z mamą i czwórką swojego rodzeństwa, gdy miał raptem kilka dni. Kocia mama grzecznie karmiła dzieciaki, ale niestety gdy miały raptem 6 tygodni poważnie zachorowała i nie mogła dłużej zajmować się potomstwem. Na szczęście malce umiały już wtedy bezbłędnie korzystać z kuwetki oraz zjadać ze smakiem całą zawartość miseczki. Jedynym wspomnieniem po tym, że straciły mamę za wcześnie jest lekki syndrom sierocy - maluchom zdarza się ssać siebie nawzajem lub kocyk.
Mr Jinx nigdy nie grymasi przy miseczce, z kuwetki korzysta bezbłędnie.
Szukamy dla kocurka domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem - jeśli jest), który otoczy go opieką i miłością oraz w odpowiednim wieku zadba o jego kastrację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek po godz. 17 lub w sobotę)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: mikela
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail: Ogłoszenie nieaktualne
 
Do schowka
   
Zobacz podobne do "Mr Jinx. Fundacja Stawiamy Na Łapy"
Powrót
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www