Zaloguj się
Zarejestruj się
Pomoc
 
 
Morusek.pl logo - ogłoszenia zwierząt
 
 
 
 
 
Dodaj ogłoszenie za darmo
 
 
 
 
 
 
X


Prezentacja ogłoszenia w boksie "Ogłoszenia promowane" na stronie głównej serwisu morusek.pl. W boksie prezentowanych jest jednocześnie 5 losowo wybranych ogłoszeń promowanych. Ogłoszenia te zmieniają się automatycznie co 7 sekund, chyba że wcześniej strona została odświeżona przez Użytkownika.

Po wybraniu tej opcji, Twoje ogłoszenie trafi do puli, z której losowanych jest 5 ogłoszeń mających się pojawić w boksie "Ogłoszenia promowane" na stronie głównej. W przypadku odświeżenia strony przez Użytkownika, ogłoszenia z tej puli są ponownie losowane i wyświetlane w boksie. W przypadku braku odświeżenia strony, ogłoszenia z puli zmieniają się automatycznie co 7 sekund.

Nie gwarantujemy pojawienia się Twojego ogłoszenia za każdym razem na pierwszych miejscach w boksie na stronie głównej ponieważ zależy to od tego, jak wielu Ogłoszeniodawców zdecydowało się na tę opcję i czy Twoje ogłoszenie zostało wylosowane. Ogłoszenie dla którego została wybrana ta opcja, jest natomiast cały czas widoczne na liście dostępnej po kliknięciu na link Wszystkie.

Cennik:
3 dni: 10 zł
tydzień: 18 zł
2 tygodnie: 32 zł

X


Prezentacja ogłoszenia w boksie "Ogłoszenia premium" na stronach serwisu morusek.pl z wyłączeniem strony głównej. W boksie prezentowanych jest jednocześnie 5 losowo wybranych ogłoszeń promowanych. Ogłoszenia te zmieniają się automatycznie co 7 sekund, chyba że wcześniej strona została odświeżona przez Użytkownika.

Po wybraniu tej opcji, Twoje ogłoszenie trafi do puli, z której losowanych jest 5 ogłoszeń mających się pojawić w boksie "Ogłoszenia premium" na stronach serwisu morusek.pl z wyłączeniem strony głównej. W przypadku odświeżenia strony przez Użytkownika, ogłoszenia z tej puli są ponownie losowane i wyświetlane w boksie. W przypadku braku odświeżenia strony, ogłoszenia z puli zmieniają się automatycznie co 7 sekund.

Nie gwarantujemy pojawienia się Twojego ogłoszenia za każdym razem na pierwszych miejscach w boksie "Ogłoszenia premium" ponieważ zależy to od tego, jak wielu Ogłoszeniodawców zdecydowało się na tę opcję i czy Twoje ogłoszenie zostało wylosowane. Ogłoszenie dla którego została wybrana ta opcja, jest natomiast cały czas widoczne na liście dostępnej po kliknięciu na link Wszystkie.

Cennik:
3 dni: 15 zł
tydzień: 26 zł
2 tygodnie: 48 zł

X


Wyróżnienie kolorem, skrótu ogłoszenia prezentowanego na liście ogłoszeń w obrębie wszystkich podkategorii danej kategorii głównej, np. w obrębie wszystkich podkategorii w kategorii "Psy".

Cennik:
3 dni: 1 zł
tydzień: 2 zł
2 tygodnie: 3 zł

X


Prezentacja ogłoszenia nad ogłoszeniami zwykłymi w obrębie wszystkich podkategorii danej kategorii głównej, np. w obrębie wszystkich podkategorii w kategorii "Psy".

Cennik:
3 dni: 3 zł
tydzień: 5 zł
2 tygodnie: 8 zł

Zwiększ widoczność swojej oferty

Szkorzystaj z opcji ogłoszeń wyróżnionych, by zwiększyć widoczność dodanego ogłoszenia. Poniżej przedstawiamy listę możliwych wyróżnień. Aby skorzystać z wyróżnienia dodaj ogłoszenie, a następnie kliknij na link "wyróżnij" w panelu edycji ogłoszeń.
 
Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej
Strona główna serwisu to miejsce najczęściej odwiedzane przez użytkowników. Umieszczenie ogłoszenia w tym miejscu przyciągnie uwagę większej liczby osób. Cena: już od 10 zł.
 
Zobacz przykład »
 
Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie
Zaprezentuj swoje ogłoszenie w boksie "Ogłoszenia premium" dostępnym na stronach serwisu morusek.pl. Cena już od 15 zł.
 
Zobacz przykład »
 
Wyświetlenie ogłoszenia na górze listy
Wyróżnij ogłoszenie tak, aby wyświetlało się nad ogłoszeniami zwykłymi. Cena już od 3 zł.
 
Zobacz przykład »
 
Ogłoszenie wyróżnione kolorem tła
Zmień tło skrótu swojego ogłoszenia, tak żeby wyróżniało się wśród zwykłych ogłoszeń. Cena już od 1 zł.
 
Zobacz przykład »
 
Klikalny link w szczegółach ogłoszenia
Włącz link do Twojej strony WWW. Cena: 2 zł.
 
Zobacz przykład »
 
Przejdź do formularza dodawania ogłoszenia, by wyróżnić nowe ogłoszenie, bądź do edycji ogłoszeń, by wyróżnić ogłoszenie już zamieszczone na serwisie.
 
Moje ogłoszenia
 
Zapisane ogłoszenia:
0
 
Polecamy
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci
 
Rasy kotów, zdjęcia, wasze koty
 
 
Wyróżnij ogłoszenie
 
Uwaga na oszustów internetowych
 
 
Filtruj wyniki wyszukiwania ogłoszeń
 
 
Pomoc   -   Polityka prywatności   -   Polityka cookies   -   Regulamin   -   Kontakt   -   Reklama   -   Mapa serwisu   -   Linki   -   Pozostałe nasze serwisy   -   Darmowe ogłoszenia
 
Copyright 2009-2019 © Morusek.pl
 
Internet Age - reklama www